“Putem europskih fondova”

Dana 26. studenoga 2015. godine u OŠ Bukovac  sniman je prilog o radu pomoćnika u nastavi  za emisiju „Putem europskih fondova“.  U prilogu su sudjelovali predstavnici Gradskog ureda za obrazovanje , kulturu i sport na čelu s pročelnikom Ivicom Lovrićem, predstavnik  Ministarstva znanosti, obrazovanja i sporta, roditelji učenika kojemu je dodijeljen pomoćnik u nastavi, te učenik i njegova pomoćnica u nastavi.